• 24 stycznia 2019

Rozwód od podstaw

Rozwód od podstaw

Rozwód od podstaw 150 150 Robert Kozubek

Rozwód to ważne wydarzenie w życiu człowieka. Osobie noszącej się z zamiarem rozwiązania małżeństwa przez rozwód, przychodzi zmierzyć się ze skomplikowanymi przepisami prawnymi, dotyczącymi procedury sądowej związanej z rozwiązaniem małżeństwa. Osoby zgłaszające się do naszej Kancelarii najczęściej pytają o dane kwestie:

Czy dostanę rozwód?

Czym różni się rozwód od separacji?

Czy rozwieść się z orzeczeniem winy, czy za porozumiem stron (bez orzekania o winie)?

Czy wina w rozwodzie będzie miała wpływ na późniejszy podział majątku dorobkowego (małżeńskiego)?

Co robić w sytuacji, kiedy nie chcemy zgodzić się na rozwód?

Z czym wiąże się orzeczenie o winie w rozwodzie?

Jak powinien wyglądać pozew o rozwód?

Jak się rozwieść mieszkając za granicą?

Czy przysługują mi alimenty po rozwodzie?

Czy będę musiał płacić alimenty i w jakiej wysokości?

Jak podzielić mieszkanie z kredytem?

Jak eksmitować małżonka?

Na wszystkie te pytania i inne z chęcią odpowiemy przy okazji specjalnie zorganizowanego spotkania. Wystarczy skontaktować się z naszą Kancelarią.

Nasza kancelaria posiada bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu spraw o rozwód. Pomaga przejść Klientom bezboleśnie przez trudny dla nich w życiu okres. Zajmujemy się negocjacjami z przeciwnikami procesowymi, po to, aby uzyskać dla Klienta najlepsze rozwiązanie. Ponieważ każda sprawa i sytuacja życiowa jest inna – każda wymaga indywidualnego, profesjonalnego podejścia i dyskrecji.

Najważniejsze dla nas jest i dbamy o to, aby nasz Klient był zadowolony z rozstrzygnięcia sprawy rozwodowej.

Problemy z rozwodem w Kielcach i okolicy?

Jako adwokat mogę Ci pomóc! Moja kancelaria adwokacka w Kielcach specjalizuje się w prawie cywilnym. Sprawy dotyczące rozwodu nie są mi obce, dzięki temu jestem w stanie rozwiązać Twoje problemy dotyczące rozwodu. Jako adwokat w Kielcach będę w stanie pomóc Ci między innymi w następujących sprawach: sporządzenie pozwu o rozwód, reprezentowanie w postępowaniach sądowych dotyczących rozwodu, w tym również alimentów i władzy rodzicielskiej, oraz podziału majątku małżeńskiego.

Adwokat Robert Kozubek